0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Të hënën pa rrymë disa pjesë të Sarajit, Gjorçe Petrovit dhe Kisella Vodës

Pa energji elektrike të hënën (4 tetor) do të mbesin disa nga shfrytëzuesit e komunave Saraj, Gjorçe Petrov dhe Kisella Vodë, kumtojnë nga QRMK – Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle