0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Të gjithë qytetarët tanë të paraqitur janë evakuuar nga Afganistani

Të gjithë qytetarët e paraqitur janë evakuuar nga Afganistani dhe për momentin nuk kemi informacione për shtetas tanë të cilët janë të rrezikuar ose të cilit i nevojitet asistencë për evakuim, deklaroi sot kryeministri Zoran Zaev.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle