0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Të gjithë filloristët në komunën Mavrovë dhe Rostushë morën pako për Vitin e Ri

Në prag të festive të fundvitit, pushteti lokal i komunës Mavrovë dhe Rostushë e vazhdoi traditën dhe për të gjithë filloristët në komunë ndau pako për Vitin e Ri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle