Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Të gjitha viktimat në masakrën në shkollën në Teksas kanë humbur jetën në një klasë

- Nëntëmbëdhjetë fëmijët dhe dy mësimdhënësit e vrarë në masakrën në shkollën fillore në Teksasin jugor ishin në një klasë ku sulmuesi ishte barrikaduar, njoftoi sot policia.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle