0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQZgjedhjet Lokale 2021

Të gjitha vendvotimet në Dibër janë hapur në kohë

Në komunën e Dibrës, ku sot zbatohet rrethi i dytë i zgjedhjeve për kryetar komune, vendvotimet janë hapur në kohë dhe votimi zhvillohet pa ndërprerë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle