0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Të dielën fillon regjistrimi, po bëhen përgatitjet e fundit

 Autoritetet thonë se gjithçka është gati për të filluar dhe të mbahet regjistrimi, si dhe nuk presin probleme. Paralajmërojnë se ka zgjidhje edhe për ata qytetarë të cilët nuk duan të pranojnë regjistrues të pavaksinuar, dhe se atyre do t'u dërgohen regjistrues të vaksinuar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle