0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Të bashkuar në mënyrë globale mund të sigurojmë ushqim për të gjithë, mesazh nga konferenca ministrore në Berlin

Në prag të Samitit të ardhshëm të G7, qeveritë, organizatat ndërkombëtare dhe rajonale, bankat multilaterale zhvillimore, organizatat joqeveritare dhe filantropët janë mbledhur sot në Berlin që të bashkohen për siguri globale të ushqimit - të bëjnë kontroll kritik për avancimin e arritur në përpjekjet e përbashkëta që të tejkalohet kriza globale për sigurinë e ushqimit dhe të bashkohen forcat në avancimin e kësaj sipërmarrje të përbashkët.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle