0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPartitë politike SQ

Taravari: Qeveria me Alternativën nuk do të jetë e qëndrueshme

Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët dhe kryetar  i komunës së Gostivarit, Arben Taravari konsideron se nëse Alternativa pranon të hyjë në përbërjen e re të Qeverisë, kjo nuk do të zgjasë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle