0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPartitë politike SQ

Taravari nuk do t’i kërkojë falje Zaevit

Kryetari i komunës së Gostivarit dhe sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari nuk ka për qëllim t’i kërkojë falje kryeministrit Zoran Zaev pas deklaratës, ku tha se ai i ka ofruar para një deputetes që ta përfitojë gjatë formimit të shumicës parlamentare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle