0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Taravari: Në Gostivar jemi favorit absolutë

Kandidati për kryetar komune të Gostivarit nga koalicioni Aleanca për Shqiptarët-Alternativa Arben Taravari shprehu optimizëm për rezultatet e zgjedhjeve dhe paralajmëron fitore. Ai sot në kuadër të aktiviteteve parazgjedhore realizoi takime me qytetarët nga shumë lagje për ta prezantuar programin dhe së bashku me ekipin e tij të ndajë edicione të shtypit, përmes të cilave, siç tha, qytetarët do të mund të njoftohen më mirë dhe të sjellin përzgjedhje përfundimtare ditën e diel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle