Partitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Taravari në Banjicë të Epërme dhe të Poshtme

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari sot u takua me banorët e Banjicës së Epërme dhe të Poshtme, ku banorët e këtyre vendeve e pritën me mbështetje të madhe.

Gostivar, 8 tetor 2021 (MIA) – Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari sot u takua me banorët e Banjicës së Epërme dhe të Poshtme, ku banorët e këtyre vendeve e pritën me mbështetje të madhe.

Arben Taravari para tyre prezantoi planet dhe projektet që ka për këto vende në rast se e fiton edhe mandatin e ardhshëm si kryetar i komunës së Gostivarit. bsh/

Butoni Kthehu në krye
Mbylle