0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Taravari: Gostivari është institucioni më transparent në Maqedoninë e Veriut, i udhëhequr nga një shqiptar

Kandidati i opozitës shqiptare dhe kryetari aktual i Gostivarit Arben Taravari, në tubimin qendror në Gostivar, deklaroi se më 17 tetor do të dërgohet porosia se dimë të udhëheqim dhe se meritojmë të udhëheqim edhe katër vite.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle