0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Taravari: Do t’i mbështesim kandidatët e Besës dhe do të punojmë ta heqim BDI-në nga pushteti

Nënkryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari, në një konferencë për media e paralajmëroi mbështetjen për kandidatët për kryetar komune të partisë politike Lëvizja Besa në rrethin e dytë dhe e përshëndeti vendimin e tyre për t'i dhënë mbështetje kandidatëve të  Aleancës -Alternativa.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle