0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Tani për tani nuk planifikohet test PCR për nxënësit, të vaksinuar janë rreth 65 për qind e punonjësve në shkolla dhe kopshte

Nuk ka plan apo rekomandim tani për tani për PCR testim të nxënësve nga 1 shtatori, kur shkollat ​​do të hapen, siç bëjnë disa vende në Evropë, të cilat i testojnë falas tri herë në javë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle