0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Talibanët festojnë përvjetorin e parë të kthimit në pushtet në Afganistan

Sot është festë publike në Afganistan – talebanët festojnë përvjetorin e parë të kthimit në pushtet pas tërheqjes së forcave amerikane. Ka kaluar një vit në vend, i shënuar me një rënie të shpejtë të të drejtave të grave dhe krizë e thellë humanitare, raportoi televizioni Frans24.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle