Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Talebanët vranë një anëtar të familjes së korrespondentit të Dojçe Veles

Shtëpia mediatike gjermane Dojçe vele kumtoi se talebanët happen zjarr dhe vranë një anëtar të familjes së korrespondentit të saj, ndërsa një anëtar tjetër ishte plagosur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle