Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Talebanët shpallën “amnisti të përgjithshme” për nëpunësit shtetërorë

Talebanët sot shpallën amnisti të përgjithshme për të gjithë nëpunësit shtetërorë dhe u bënë thirrje të kthehen në punë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle