0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Talebanët pohojnë se kontrollojnë 90 për qind të kufijve të Afganistanit

 Talebanët pohojnë se kontrollojnë 90 për qind të kufijve të Afganistanit me Taxhikstanin, Uzbekistanin, Turkmenistanin dhe Iranin, ku kryejnë ofensiva.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle