Evropë SQEvropë.Portal SQ

Talebanët po blejnë derivate dhe grurë nga Rusia, pagesa në rubla

- Autoritetet talebane nënshkruan marrëveshje të përkohshme me Federatën Ruse për furnizime vjetore të benzinës ruse, karburantit dizel dhe grurit për Afganistan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle