Botë SQBotë.Portal SQ

Talebanët kërkojnë SHBA të ndalojë me evakuimin e afganëve të kualifikuar

SHBA patjetër të ndalojë me evakuimin e afganëve të kualifikuar, ka deklaruar zëdhënësi i talebanëve dhe njëherësh ka rekomanduar forcat perëndimore se nuk do të vazhdohet afati i largimit nga vendi më 31 gusht.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle