Botë SQBotë.Portal SQ

Talebanët kanë rrahur dhe fyer artistë dhe kanë djegur instrumente muzikore

Në internet sot është postuar një video në të cilën talebanët i fyejnë artistët lokalë dhe i djegin instrumentet të tyre muzikore, transmeton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle