0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Talebanët i bënë thirrje komunitetit ndërkombëtar për bashkëpunim

Autoritetet talebane në Afganistan i bënë thirrje komunitetit ndërkombëtar për bashkëpunim dhe marrëdhënie të mira. Ata evituan të përcaktohen fuqishëm për mundësim të arsimimit të vajzave edhe përkundër kërkesave nga bota

Butoni Kthehu në krye
Mbylle