0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Talebanët formuan qeverinë e re të Afganistanit

– Talebanët sot e publikuan përbërjen e qeverisë së re, ndërsa pozicionet ministrore i morën personalitete të cilat janë shquar në 20 vitet e kaluara në luftën kundër SHBA-së dhe aleatëve, informon Bi-Bi-Si.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle