Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Talebanët e zgjodhën ministrin e Financave dhe funksionarë të tjerë

Talebanët sot e emëruan ministrin e Financave, shefin e shërbimit për zbulim dhe ushtruesin e detyrës ministër i Punëve të Brendshme të Afganistanit, publikoi agjencia e lajmeve afgane Pajhvok, transmetojnë mediat perëndimore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle