Botë SQBotë.Portal SQ

Talebanët do të lejojnë largimin e 200 amerikanëve dhe shtetasve të vendeve të treta

Talebanët u pajtuan të lejojnë 200 amerikanë dhe shtetas të vendeve të treta të largohen nga Afganistani pas përfundimit të operacionit të evakuimit ushtarak amerikan dhe të largohen nga vendi me fluturime çarter nga aeroporti i Kabulit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle