0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Takimi urgjent në parlamentin bullgar pasi njëra nga palët refuzoi të nënshkruajë marrëveshjen e koalicionit

Njëra nga palët e kundërshtoi marrëveshjen e koalicionit, për të cilin shkak ishte e nevojshme të mbahet mbledhje urgjente në ndërtesën e Kuvendit Popullor bullgar, për BTV kumtoi ish-kryetarja e Kuvendit 45 dhe 46, Iva Miteva nga partia "Ka popull të tillë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle