Foto SQFotoservis SQ

Takim pune i Komisionit parlamentar për mbrojtje dhe siguri

Takimi pune i Komisionit parlamentar për mbrojtje dhe siguri me ministren Sllavjanka Petrovska

Butoni Kthehu në krye
Mbylle