0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Takimi Osmani- Bazdnikin për ngjarjet në dhe rreth Ukrainës

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, sot u takua me Ambasadorin e Federatës Ruse në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Sergej Bazdnikin, në të cilin, siç informojnë, është biseduar për ngjarjet në dhe rreth Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle