0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takimi i parë i Zaevit dhe Gashit, organet partiake do ta marrin vendimin përfundimtar

- Bisedimet për hyrje të Alternativës në Qeveri gjatë fundjavës transferohen në nivelin brenda partive - në LSDM, Alternativë dhe partnerët e tjerë të koalicionit, pasi kryeministri dhe lideri i LSDM-së, Zoran Zaev dhe kryetari i Alternativës, Afrim Gashi pas takimit të mbrëmshëm disaorësh në Klubin e Deputetëve thanë se vendimet përfundimtare do t'i marrin në organet e të dyja partive, dhe se bisedimet vazhdojnë javën e ardhshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle