Shoqëri SQ

Takimi Cërvenkovska-Mejer: Pavarësia dhe transparenca prioritet për sistemin gjyqësor

Kryetarja e Këshillit Gjyqësor Pavlina Cërvenkovska realizoi takim me zëvendësshefin e misionit të Ambasadës së SHBA-së në Shkup, Erik Mejer.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle