0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takime të zëvendëskryeministrit Dimitrov me ministrant nga BE-ja – mbështetje e fuqishme për dosjen evropaine të Maqedonisë së Veriut

Zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Nikolla Dimitrov sot, në kuadër të takimit joformal në Bërdo afër Kranjit, realizoi disa takime të veçanta me ministrant për çështje evropiane dhe Punë të Jashtme të vendeve-anëtare të BE-së si përfaqësues në Këshillin për çështje të përgjithshme, në të cilin diskutohet dhe vendoset lidhur me politikën e zgjerimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle