0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takime të Pendarovskit me Micotakis, Emie dhe Lagard në Davos

Presidenti Stevo Pendarovski sot në Davos ka realizuar takime të shkurta me kryeministrin e Greqisë, Kirijakos Micotakis, me drejtorin e Drejtorisë franceze së Përgjithshme për Siguri të Jashtme (DGSE), Bernar Emie dhe me kryetaren e Bankës Qendrore Evropiane, Kristin Lagard.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle