0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Takime të organeve më të larta partiake të LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së

Për sonte janë caktuar seancat e organeve më të larta partiake të LSDM-së në pushtet dhe të opozitës VMRO-DPMNE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle