0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Takime të komisarit të lartë Abrakhmanov dhe ambasadorit Koja në Agjencinë për realizimin e të drejtave të komuniteteve

Komisari i lartë i OSBE-së për pakicat kombëtare të OSBE-së, Kairat Abrakhmanov dhe shefi i misionit të OSBE-së në Shkup, ambasadori Klemen Koja, sot ishin për vizitë zyrtare në Agjencinë për realizimin e të drejtave të  komuniteteve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle