0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Takime të Dimitrovit me Zhak Mer, Liliana Tangi dhe Jorgos Papandreu në Strasburg

Me ftesë të kryetarit Rik Daems, zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Nikolla Dimitrov sot do të ketë fjalim special në sesionin vjeshtor të Asamblesë parlamentare të Këshillit të Evropës. Që po mbahet në Strasburg, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle