0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takime bilaterale të presidentit Pendarovski në Forumin ekonomik botëror në Davos

Presidenti Stevo Pendarovski në suaza të Forumit ekonomik botëror në Davos, sot realizoi takime të shkurta me kryeministrin e Mbretërisë së Spanjës, Pedro Sançez, me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, me princin Alojz nga Lihtenshtajni dhe me politikanin amerikan dhe ish-nënpresidentin amerikan, Al Gor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle