0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ

Takim Zaev-Kop: Mbështetje e vazhdueshme nga Holanda për eurointegrimet

Kryeministri Zoran Zaev dhe ambasadori holandez Dirk Jan Kop në takimin e sotëm në Qeveri biseduan për pjesëmarrjen e mbrëmshme të delegacionit qeveritar në Samitin e Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor në Slloveni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle