0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Takim Zaev- Ajkhorst: Me Bullgarinë do të vazhdojmë të kërkojmë zgjidhje evropiane që do të mundësojë fitore të dyfishtë

Momenti aktual lidhur me anëtarësimin e  Maqedonisë së  Veriut në BE dhe situatat në rajon,  kanë qenë temë boshte e takimit mes kryeministrit Zoran Zaev dhe drejtores së përgjithshme të Ballkanit Perëndimor në Departamentin për politikë të jashtme të BE-së, Angelina Ajkhorst.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle