0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Takim Xhaferi – Beçiq: Marrëdhënie të shkëlqyera politike, të intensifikohet bashkëpunimi ekonomik

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, sot kishte takim me Kryetarin e Kuvendit të Malit të Zi, Aleksa Beçiq i cili ka ardhur në vend si pjesëmarrës në Konferencën rajonale "Përmirësimi i dialogut ndërmjet parlamenteve dhe gazetarëve nga Ballkani Perëndimor", në organizim të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë a mbahet në objektin e Kuvendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle