0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Takim Xhaferi – Al-Nahjan: Maqedonia e Veriut dhe EBA e ndajnë politikën e njëjtë të tolerancës dhe kultivimit të dallimeve etnike dhe fetare

Krahas qëllimeve tona të përbashkëta për stabilitet, siguri dhe prosperitet në EJL dhe rajonin e Gjirit arabik, Maqedonia e Veriut dhe Emiratet e Bashkuara Arabe ndajnë politikën e njëjtë për dallimet etnike dhe tolerancë, deklaroi kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi në takimin me sheikun Nahjan Bin Mubarak Al-Nahjan, ministër i Tolerancës dhe Bashkëjetesës së EBA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle