0_Web_Aktuale SQBotë.Portal SQEvropë SQ

Takim virtual i ministrave të shëndetësisë, shefave të shteteve apo qeverive dhe funksionarëve të tjerë të lartë kushtuar sfidave shëndetësore për rajonin panevropian

Ministrat e shëndetësisë dhe përfaqësues të 53 shteteve të rajonit evropian të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) do të kenë takim virtual me rastin e mbledhjes së 71-të të Komitetit rajonal të OBSH-së, e cila do të mbahet nga data 13 deri më 15 shtator.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle