0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim Shekerinska – Eriksen: Integriteti në punë është prioritet kulmor

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska sot pati takim me Svein Eriksen nga Qendra e Norvegjisë për integritet, me të cilën Ministria bashkëpunon aktivisht në ndërtimin e sektorit mbrojtës dhe përpunimin e Planit të dytë për integritet në periudhën 2021 – 2024. Eriksen është ekspert ndërkombëtar me përvojë shumëvjeçare dhe është njohës I mirë I gjendjeve në mbrojtje në vendet ballkanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle