0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQShoqëri SQ

Takim Shaqiri – Silvestri: Mundësi për bashkëpunim në sferën e sigurisë kibernetike

– Procesi i digjitalizimit dhe siguria kibernetike ishin temë e takimit të sotëm të ministrit të Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe të Administratës, Jeton Shaqiri me ambasadorin e Italisë në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Andrea Silvestri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle