0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Takim pune i kryetares së Gjykatës Kushtetuese, Kacarska dhe ministrit Mariçiq

Zgjidhja e një numri të madh të problemeve lidhur me funksionimin dhe punën e Gjykatës Kushtetuese ishte temë e bisedës së takimit punues të kryetares së Gjykatës Kushtetuese, Dobrilla Kacarska dhe ministrit të Drejtësisë, Bojan Mariçiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle