0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMKD-AL SQ

Takim pune e ministrit Bekteshi me drejtoreshën e Drejtorisë së doganave, Kutirov

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot ka zhvilluar takim pune me drejtoreshën e Drejtorisë së doganave të Maqedonisë së Veriut, Sllavica Kutirov dhe zv/drejtorin, Muharrem Hasani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle