0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Takim për hekurudhën e Korridorit 8 dhe nismën për terminal të përbashkët intermodal

Në Ministrinë bullgare të Transportit është mbajtur koordinim për progresin në realizimin e hekurudhës së Korridorit 8 me Maqedoninë e Veriut, me pjesëmarrjen e drejtorëve të NP HRMV  Infrastruktura Hari Lokvenec, të Hekurudhave Bullgare Infrastrukturë Zlatin Krumov dhe ndihmësministri i Transportit dhe Lidhjeve Krasimir Papukçijski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle