0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim Pendarovski – Sollana në margjina të Konferencës së Munihut

Në margjina të Konferencës së sigurisë në Munih, sot presidenti, Stevo Pendarovski u takua me Havier Sollanën - ish-sekretar i përgjithshëm i NATO-s, Përfaqësues i lartë për politikë të jashtme dhe siguri i BE-së dhe ministër i Jashtëm i Spanjës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle