0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Takim në Kiev i Zelenskit me Abazoviqin dhe Ramën, përmes video-lidhjes u bashkangjit edhe Kovaçevski

Presidenti i Ukrainës, Volodimir Zelenski në Kiev u takua me kryeministrat e Shqipërisë dhe Malit të Zi, Edi Rama dhe Dritan Abazoviq, ndërkaq në takim, përmes video-lidhjes u bashkangjit edhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle