0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Takim ministror në Shkup: Rajoni duhet të mbetet i qetë, stabil dhe i sigurt, vendet të zhvillojnë marrëdhënie të mira fqinje

Rajoni bashkohet në përgjigjen e përbashkët ndaj katastrofave natyrore dhe sfidat e tjera të reja është mesazhi i vendeve të Evropës Juglindore në takimin ministror që u mbajt sot në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle