0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQTekste origjinale SQ

Takim Mickoski-ambasadori i Kanadasë Norman: me rëndësi të madhe është kultivimi dhe thellimi i marrëdhënieve dypalëshe

Kryetari i VMRO-DPMNE-së prof. dr. Hristian Mickoski sot më 19.11.2021, së bashku me sekretarin ndërkombëtar të VMRO-DPMNE-së Timço Mucunskin realizoi takim me Xhajls Normanin, ambasador i Kanadasë në Republikën e Maqedonisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle